Kategoriler
Genel

SORUMLULUK

Sorumluluk ikiz alev sürecinin hep göz ardı edilen ulaşması zor unsurlarından biridir. Sorumluluk ilk etapta ilişkinin varlığının sorumluluğu olarak anlaşılsa da… daha geniş düşünülmesi gereken bir konudur.

Öncelikle kendi duygusal durumunuzun sorumluluğunu almalısınız, bunu kendi dışınızda başka birine veya bir terapiste yüklemeniz çok yanlış yerlere doğru gitmenize neden olur.Daha sonra hayatınızı idame ettirmenin sorumluluğunu almalısınız. Kendi başınıza yaşayabiliyor musunuz, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor musunuz…

Daha sonra ikiz alev olmanın sorumluluğunu almalısınız. Tüm görev ve sorumlulukları ile…Şimdi de asıl konumuza gelelim, ilişkinin sorumluluğunu almak.

Eğer birleşemiyorsanız ve bir kaçma kovalama dinamiğine girdiyseniz burada her iki tarafın da aynı derecede payı olduğunu unutmamak gerekir. Siz, ilişkinin kendinize düşen payının sorumluluğunu almalısınız, bu çok önemlidir. Bu sorumluluğu bir başkasına yüklemek büyük bir hata olur.

İlişkinizin sorumluluğunu alın, ikiz alevliğin sorumluluğunu alın, siz bir ikiz alev çifti olarak dünyadaysanız bunun önemli bir görev için olduğunu unutmayın, bunun da sorumluluğunu alın. Bu önemli görevde birbirinize destek olmak esastır.

Eğer bir ikiz alevseniz, ikizinize sadık olun, bunun sorumluluğunu da alın.

SEVGİLERİMLE

Geliştirici: goodsoul

info@goodsoul.net GOODSOUL LLC Amerika Menşeli bir kuruluştur. Türkiye'de hizmet vermemektedir. Bireysel ve Toplumsal Farkındalık Alanında Faaliyet Göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s